Solaris Manuel Konvektör Isıtıcı

Duvara Montaj Kiti ve Plastik Ayaklar Dahil

İster sabit, ister ayaklarıyla portatif olarak kullanabileceğiniz ideal bir ısıtıcıdır. Tüm parçaları dahil satılmaktadır.

Çalışma Gücü Seçme İmkanı

2000 watt'lık modelde çift güç anahtarı bulunur. Birinci kademe açıldığında 1000 watt, ikinci kademe açıldığında 2000 watt ile çalışır.

Yüksek Isıtma Gücü

Solaris, bir konvektör ısıtıcıdan en yüksek ısı verimini elde etmeniz için mükemmel ve ekonomik bir çözümdür.

Not: Model seçim tablosunda, dış ortam sıcaklığı 8-10 derece alınmıştır. Isı gereksinimi dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Tablodaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir bu sebeple ısıtıcının gücünü hesaplarken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır.

1000, 2000 ve 2500 wattlık alternatifleri bulunan Solaris Konvektör Isıtıcıların tüm modelleri; şık tasarım, güçlü ısıtma avantajının yanısıra ister portatif ister sabit olarak kullanma imkanı veren tüm aparatları dahil olarak satılmaktadır.

Elektrikli Konvektör Isıtıcıların ön kapak ve gövdesi soğuk şekil vermeye uygun sacdan üretilmiştir. Cihaz, içerisine yerleştirilen rezistans üzerindeki kanatçıklarla ısınma sağlar. Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından sıcak hava olarak dışarı çıkar. Bu şekilde dolaşan hava doğal bir ısı taşınımı yaparak bulunduğu ortamı ısıtır.

Isıtıcılarda kullanılan boya içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

Solaris Elektrikli Konvektör Isıtıcı

Tip

Manuel Elektrikli Konvektör Isıtıcı

KIP4550M10

KIP4570M20

KIP4570M25

Yükseklik mm   

450

450

450

Uzunluk mm      

500

700

700

Derinlik mm  

80

80

80

Ağırlık kg  

4,5

5,4

5,4

Elektrik Gücü W  

1000

1000-2000

2500

Voltaj V 

220-240

220-240

220-240

Akım A

4,3

8,7

10,9

Frekans Hz

50-60

50-60

50-60

Elektronik Oda Sıcaklık Kontrolü

-

-

-

Açma / Kapama Anahtarı

Standart

Standart

Standart

Kablo Boyu m

2

2

2

Koruma Sınıfı

I

I

I

Aşırı Sıcaklık Koruma Termostatı

Standart

Standart

Standart

Mekanik Termostat Kontrolü

Standart

Standart

Standart

Güç Sarfiyat Göstergesi

-

-

-

Ortam Sıcaklığı Göstergesi

-

-

-

Günlük Program

-

-

-

Haftalık Program

-

-

-

Akıllı Başlangıç

-

-

-

Enerji Tüketim Takibi

-

-

-

Renk Seçimi

Beyaz 

Beyaz 

Beyaz 

 

Standart

:

TS EN 60335-2-30:2009 - TS EN 60335-1:2012

Malzeme Yapısı

:

Soğuk Haddelenmiş Sac Gövde: 0.80 mm, Çerçeve: 1.00 mm.

Yüzey İşlemi

:

Radyatörünüz modern tesislerimizde el değmeden ısıya dayanıklı elektrostatik toz boya ile kaplanarak 200°C de fırınlanmıştır.

Renk

:

RAL9016(Standart)

Isıtıcı Grubu

:

Alüminyum tel rezistans ve konvektörler

Kalite Belgeleri

:

CE, ECODESIGN, TS EN ISO 9001:2015

Yükseklik

:

450 mm

Uzunluk

:

500-700 mm

Güvenlik​

:

Fonksiyonel test, topraklama, elektrik dayanım, kaçak akım testlerinden geçirilmektedir.

Garanti

:

2 Yıl

Manuel(El)Kontrollü Elektrikli Konvektör Isıtıcı

2000 wattlık cihazda ikili besleme anahtarı bulunmaktadır. Tek kademe açıldığında 1000 watt güçte, iki kademe açıldığında ise 2000 watt güçte çalışmaktadır. 1000 wattlık cihazda tekli besleme anahtarı bulunmaktadır.

 

Sıcaklık Arttırma ve Azaltma

Elektrikli Konvektör ısıtıcının arkasında bulunan termostat ayar düğmesini kullanarak sıcaklık ayarı yapabilirsiniz. Düğmeyi sağa-sola döndürerek ısıtıcınıza kumanda eden termostatın devreye girip-çıkma zamanını ayarlayabilir ve bu şekilde cihazın kısa veya uzun süre çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

Cihazın Kapatılması

Elektrikli Konvektör ısıtıcıyı kapatırken önce besleme anahtarı kapatılır ve ardından fişi prizden çekilir.

Garanti

1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.


2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.


3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.


4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.


5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
- Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
- Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
- Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.


6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.


7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

 

TS EN 60335-2-30: 2011 A11: 2012

Müşteri Destek Hattı 444 5 427

Footer
Hakkımızda

1976’dan bu yana konforlu ve daha akıllı ısıtma çözümleri sunmak için çalışıyoruz.