Eğitimlerimiz

Hedefiniz gelişimse, sizinle aynı yoldayız!

Mastaş Türkiye'de ve uluslararası pazarda lider marka olma vizyonuna sahiptir. Bu vizyonun geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin teknolojiyi, müşteri beklentilerindeki değişimi sürekli izleyen, yenilikçi ve farkındalık sahibi yönetici ve liderlerin yetiştirilmesinden geçtiğine inanmaktayız.
Yanı sıra her birey kendi işinin lideridir? ilkesinden hareketle; çalışanların kendi potansiyelini ve gücünü fark etmesini sağlayacak ortamın oluşturulmasına katkı sağlanmaktadır. Araştırmacı, daha iyisini bulmak için sorgulayıcı bakış açısının kazanılması ve öğrenmeyi bir yaşam tarzı olarak gören çalışanlar Mastaş kariyer yolculuklarında desteklenmektedir.

Her yıl Eğitim Birimimiz tarafından çalışanların bulundukları pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri ve yetkinliklere ulaşabilmesi için Eğitim ihtiyaçları belirlenerek Eğitim Planı oluşturulmakta ve bu doğrultuda çalışanlarımıza şirket içinde veya şirket dışında yetkinliklerini arttırıcı, kişiliklerini geliştirici eğitimler düzenlenmektedir. Bu doğrultuda,

- İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemlerin geliştirilmesi
- Kalite bilincinin geliştirilmesi
- Çalışanın becerisinin geliştirilmesi
- Çalışma düzeninin sağlanmasının geliştirmesi
- Üstün performansın yakalanmasının geliştirmesi
- Genel çalışma prensiplerinin uygulanmasının geliştirmesi sağlanmaktadır.

 

Footer
Elektrikli Isıtıcı, Panel Radyatör, Dekoratif Radyatör

1976’dan bu yana konforlu ve daha akıllı ısıtma çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz. ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz.