İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları Politikası

  Karşılıklı saygı ve güven ortamı şirketimizin ortak çalışma prensibidir. En önemli değerimiz olan çalışanlarımızın katkı sağlayabilecekleri ve verimli çalışabilecekleri, yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecekleri bir ortam yaratma çabası içindeyiz. Mastaş olarak bizi biz yapan, özveriyle çalışan, yüksek değerlere sahip profesyonel çalışan kadromuzdur. Bu nedenle İnsan Kaynakları olarak görevimiz:

  - Personel seçimlerini profesyonel olarak insana saygı prensibi ile yönetmek 
  - Doğru işe doğru insan politikamızı daimi kılmak
  - Esnek çalışma politikalarıyla verimli ve sürekli gelişime yönelen kadro yapısını desteklemek
  - Çalışanlarımızın, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen gelişme ve yeniliğe açık olmalarını sağlamak
  - Çalışanlarımızın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve inisiyatif kullanmasına olanak tanımak
  - Ekip çalışmalarını güçlendirmek
  - Çalışanlarımızın geri bildirimlerini gelişime yönelik kullanmak.
  - Çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi için eksikliklere yönelik aksiyon almak
  - Çalışanlarımızın Performansına Katkıda Bulunmak
  - İş Dağıtımında ve Ücretlendirmede Adil Olmak

  Hedefiniz gelişimse, sizinle aynı yoldayız!

  Mastaş Türkiye'de ve uluslararası pazarda lider marka olma vizyonuna sahiptir. Bu vizyonun geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesinde en önemli etkenlerin teknolojiyi, müşteri beklentilerindeki değişimi sürekli izleyen, yenilikçi ve farkındalık sahibi yönetici ve liderlerin yetiştirilmesinden geçtiğine inanmaktayız.
  Yanı sıra her birey kendi işinin lideridir? ilkesinden hareketle; çalışanların kendi potansiyelini ve gücünü fark etmesini sağlayacak ortamın oluşturulmasına katkı sağlanmaktadır. Araştırmacı, daha iyisini bulmak için sorgulayıcı bakış açısının kazanılması ve öğrenmeyi bir yaşam tarzı olarak gören çalışanlar Mastaş kariyer yolculuklarında desteklenmektedir.

  Her yıl Eğitim Birimimiz tarafından çalışanların bulundukları pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri ve yetkinliklere ulaşabilmesi için Eğitim ihtiyaçları belirlenerek Eğitim Planı oluşturulmakta ve bu doğrultuda çalışanlarımıza şirket içinde veya şirket dışında yetkinliklerini arttırıcı, kişiliklerini geliştirici eğitimler düzenlenmektedir. Bu doğrultuda,

  - İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemlerin geliştirilmesi
  - Kalite bilincinin geliştirilmesi
  - Çalışanın becerisinin geliştirilmesi
  - Çalışma düzeninin sağlanmasının geliştirmesi
  - Üstün performansın yakalanmasının geliştirmesi
  - Genel çalışma prensiplerinin uygulanmasının geliştirmesi sağlanmaktadır.

   

  Staj
  Başvuruları Staj başvurularının değerlendirilmeye alınması için internet sayfamızdaki staj başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Ön değerlendirmeden geçen başvurularla bizzat görüşülür ve staja kabul edilen öğrencilere e-posta veya telefon aracılığı ile geri bildirimde bulunulur.

  Lise Stajları
  MASTAŞ A.Ş. de lise stajyer başvuruları Haziran ayı içinde kabul edilir ve okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilir. Şirketimizde staj yapmak isteyen her öğrenci web sayfamızdaki Staj Başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmak zorundadır.

  Üniversite Stajları
  MASTAŞ A.Ş. de üniversite stajyer başvuruları 15 Nisan - 15 Mayıs arasıdır. Şirketimizde staj yapmak isteyen her öğrenci web üzerindeki Staj Başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmak zorundadır. İnsan Kaynakları bölümü tarafından mayıs ayının sonunda değerlendirme yapılır. Üniversite staj dönemi Haziran, Temmuz, Ağustos ayları arasında gerçekleşir.
   

  Aşağıdaki formu doldurarak firmamıza iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken CV yükle bölümünden ayrıntılı CV'nizi yüklemeniz gerekmektedir. CV'niz pdf uzantılı olabilir. CV eklenmemiş başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Cv-ni Ekle

  Aday Personel Aydınlatma Metnini okudum.  Anladım. Kabul Ediyorum.www.kariyer.net  adresinden de başvuru yapabilirsiniz.

  Aşağıdaki formu doldurarak firmamıza staj başvurusunda bulunabilirsiniz. (Lütfen, bölüm detaylarını not kısmına yazınız. Ayrıca özgeçmişiniz var ise, yüklemenizi tavsiye ederiz.) Staj başvuru formu bir ön başvuru formu olup, bilgilerinizi gönderdikten sonra lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

  Cv-ni Ekle

  Aday Personel Aydınlatma Metnini okudum.  Anladım. Kabul Ediyorum.www.kariyer.net  adresinden de başvuru yapabilirsiniz.

Footer
Elektrikli Isıtıcı, Panel Radyatör, Dekoratif Radyatör

1976’dan bu yana konforlu ve daha akıllı ısıtma çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz. ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz.