İvigo Dijital Fanlı Isıtıcı

Güçlü Fanıyla Cam Balkonlar Bile Sıcacık

Güçlü fanıyla cam balkonlarda da kullanıma uygun olan İvigo fanlı ısıtıcı ortamı kısa sürede ayarlanan sıcaklığa ulaştırır.

Zamanlayıcı

Cihaz, kumandası veya üzerindeki kontrol paneli ile kolayca açılmaya veya kapanmaya proramlanır.

Önce Güvenlik

Kullanımı uygun olmayan prizler veya farklı nedenlerle oluşabilecek kablo ve fişteki olası aşırı ısınma gibi tehlike yaratabilecek durumlarda ısı sensörlü fiş ile ekstra güvenlik sunar.

Dijital Fanlı Isıtıcı | Teknik Özellikler

Tip/Model

EFP4550E25

Yükseklik mm

450

Uzunluk mm

500

Derinlik mm

98

Ağırlık kg

7,8

Elektrik Gücü W

2500

Gerilim V

220-240

Akım A

10.9

Frekans Hz

50-60

Elektronik Oda Sıcaklık Kontrolü

Var

Enerji Tasarruf Modülü(Programlama)

Var

Açma / Kapama Anahtarı

Var

Kablo Boyu m

2

Koruma Sınıfı

I

Su Sıçramasına Karşı Koruma (IP)

IP 24

Aşırı Sıcaklık Koruma Termostatı

Var

Mekanik Termostat Kontrolü

-

Enerji Tüketim Göstergesi

Var

Ortam Sıcaklığı Göstergesi

Var

Fan

Var

Ses Seviyesi dB

Max. 50

Renk Seçimi

Beyaz (B)

Uzaktan Kumanda (Standart)

Var

 

Standart : TS EN 60335-2-30
Yüzey İşlemi : Radyatörünüz modern tesislerimizde el değmeden ısıya dayanıklı elektrostatik toz boya ile kaplanarak 200°C de fırınlanmıştır.
Renk : RAL9016 (Standart)
Isıtıcı grubu : Telli rezistans ve fan
Kalite Belgeleri : CE, TS EN ISO 9001:2008
Yükseklik : 450 mm
Uzunluk : 500 mm
Güvenlik : Fonksiyonel test, topraklama, elektrik dayanım, kaçak akım testlerinden geçirilmektedir.
Garanti : 2 Yıl

 

Elektirikli Fanlı Isıtıcı Model Seçimi
Model Tavsiye Edilen Isıtıcı Gücü (watt) Oda Alanı(m²)
EFP 4550 E25 2500 15 - 30

 

Tabloda, dış ortam sıcaklığı 8-10 derece alınmıştır. Isı gereksinimi dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Tablodaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir bu sebeple ısıtıcının gücünü hesaplarken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır.

Isıtıcı kablolarımızda bakır oksitlenmesini önlemek amacıyla kalay kaplama teknolojisi kullanılmaktadır. 2000 - 2500 Watt ürünlerde kablo kalınlığı 3 x1.5 mm², 500 - 1500 Watt ürünlerde kablo kalınlığı 3 x1.0 mm²'dir.

Fanlı Isıtıcı | Garanti


1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.


2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.


3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.

4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.


5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
- Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.


6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.


7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

 

TS EN 60335-2-30: 2011 A11: 2012

Müşteri Destek Hattı 444 5 427

Footer
220 volt karavan ısıtıcı, ısıtma, ısıtıcı, tiny house, ahşap ev, bungalov ısıtma, fanlı ısıtma, hızlı ısıtma, karavan, karavan ısıtma

1976’dan bu yana konforlu ve daha akıllı ısıtma çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz. ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz.