İvigo Dijital Yağlı Panel Radyatör

Otomatik Açılır Kapanır

Isıtıcı, kolayca otomatik açılma ve kapanmaya ayarlanır.

Ortam Hep İstediğiniz Derecede

Ortam sıcaklığını ayarlayın, gerisini ısıtıcınıza bırakın.

Konforlu Kullanım

İster ekran üzerinden, ister kumandası ile tüm ayarlar elinizin altında...

Dijital Yağlı Panel Radyatör | Teknik Özellikler
Model

Dijital Yağlı Panel Radyatör

Tip

EPR5050E20

EPR5060E25

Yükseklik mm

570

570

Uzunluk mm

507

707

Genişlik mm

200

200

Ağırlık kg

17

22

Elektrik Gücü W

2000

2500

Gerilim V

220-240

220-240

Frekans Hz

50-60

50-60

Kablo Boyu mm

50-60

50-60

Elektronik Oda Sıcaklık Kontrolü

Var

Var

Koruma Sınıfı

|

|

Su Sıçramasına Karşı Koruma (IP)

IP 24

IP 24

Aşırı Sıcaklık Koruma Termostatı

Var

Var

Mekanik Termostat Kontrolü

-

-

Enerji Tüketim Göstergesi

Var

Var

Ortam Sıcaklığı Göstergesi

Var

Var

 

Dijital Yağlı Panel Radyatör Model Seçimi
Elektrikli Panel Radyatör 
Model
Tavsiye Edilen Isıtıcı Gücü (watt) Oda Alanı (m2)
EPR 5050 M20/E20 2000 12-24
EPR 5060 M25/E25 2500 15-30

Model seçim tablosundaki değerler için dış ortam sıcaklığı 8-10 derece olarak alınmıştır. Isı gereksinimi, dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Konvektör Model Seçimi Tablosu’ndaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir. Bu sebeple ısıtıcının gücüne karar verirken belirtilen tüm faktörler dikkate alınmalıdır.

 

Isıtıcı kablolarımızda bakır oksitlenmesini önlemek amacıyla kalay kaplama teknolojisi kullanılmaktadır. 2000 - 2500 Watt ürünlerde kablo kalınlığı 3 x1.5 mm², 500 - 1500 Watt ürünlerde kablo kalınlığı 3 x1.0 mm²'dir.

Dijital Yağlı Panel Radyatör | Garanti


1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.


2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır.


3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.


4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.


5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
- Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
- Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
- Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.


6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.


7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

Footer
Elektrikli Isıtıcı, Panel Radyatör, Dekoratif Radyatör

1976’dan bu yana konforlu ve daha akıllı ısıtma çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz. ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz.