Staj Seçenekleri

Staj
Başvuruları Staj başvurularının değerlendirilmeye alınması için internet sayfamızdaki staj başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Ön değerlendirmeden geçen başvurularla bizzat görüşülür ve staja kabul edilen öğrencilere e-posta veya telefon aracılığı ile geri bildirimde bulunulur.

Lise Stajları
MASTAŞ A.Ş. de lise stajyer başvuruları Haziran ayı içinde kabul edilir ve okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilir. Şirketimizde staj yapmak isteyen her öğrenci web sayfamızdaki Staj Başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmak zorundadır.

Üniversite Stajları
MASTAŞ A.Ş. de üniversite stajyer başvuruları 15 Nisan - 15 Mayıs arasıdır. Şirketimizde staj yapmak isteyen her öğrenci web üzerindeki Staj Başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmak zorundadır. İnsan Kaynakları bölümü tarafından mayıs ayının sonunda değerlendirme yapılır. Üniversite staj dönemi Haziran, Temmuz, Ağustos ayları arasında gerçekleşir.
 

Footer
Elektrikli Isıtıcı, Panel Radyatör, Dekoratif Radyatör

1976’dan bu yana konforlu ve daha akıllı ısıtma çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz. ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz.