İvigo Ayak Isıtıcı

Dokunmatik, Geniş Üst Yüzey

Cihaz üzerine baskı uygulandığında çalışır, kullanılmadığında bekleme moduna geçer ve belli bir süre sonra kendini kapatır. Tekrar çalışması için üzerine basılması yeterlidir. Bu akıllı özellik ısıtıcıyı açık unutma riskini önlerken ciddi oranda enerji tasarrufu da sağlar.

Suya Dayanıklı Özel Tasarım

Suda çalışma ve termal testlerden geçirilerek üretilen özel, güçlü ve akıllı ayak ısıtıcı...

Uzaktan Kumandalı

Basit ve anlaşılır kullanımı, kumanda ile kontrol edilebilir.

8 Saat Kesintisiz Çalışma

Zamanlayıcın devreye alınmasıyla 8 saat kesintisiz çalışabilme özelliği bulunur.

Ayak Isıtıcı | Teknik Özellikler

Tip/Model

ELA 300

En mm

500

Boy mm

700

Derinlik mm

40

Ağırlık kg

7,36

Elektrik Gücü W

300

Gerilim V

220-240

Akım A

1,13

Frekans Hz

50-60

Kablo Boyu m

1,8

Koruma Sınıfı

I

Varlık Algılama Özelliği

Var

Su Sıçramasına Karşı Koruma (IP)

IP 66

Aşırı Sıcaklık Koruma Termostatı

Var

Renk Seçimi:(X)

Gri

 

Model ELA 300 Ölçüler 500x700x40 mm
Güç 300 Watt Net Ağırlık  7.36 kg
Voltaj 220-240 V, 50-60 Hz Brüt Ağırlık 7,58 kg

Isıtıcı kablolarımızda bakır oksitlenmesini önlemek amacıyla kalay kaplama teknolojisi kullanılmaktadır. 2000 - 2500 Watt ürünlerde kablo kalınlığı 3 x1.5 mm², 500 - 1500 Watt ürünlerde kablo kalınlığı 3 x1.0 mm²'dir.

Ayak Isıtıcı | Garanti

1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.


2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır.


3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.

4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.


5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
- Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
- Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
- Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.


6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.


7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

ISO9001:2015   EN 60335-1:2012, EN 60335-2-81:2003

Müşteri Destek Hattı 444 5 427

Footer
Elektrikli Isıtıcı, Panel Radyatör, Dekoratif Radyatör

1976’dan bu yana konforlu ve daha akıllı ısıtma çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz. ivigo ugulaması ile ivigo cihazlarınıza her yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz.